KONST / Litografier / Färglitografi 7314239
nr 731 4239
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), PT, Vid Ångbåtsbryggan, signerad, motivets mått: 34x47
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:57:49
300 kr
500 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö